Hipnoza Opinie / Relacje pacjentów - Hipnoterapeuta Grzegorz Marć


Grzegorz jest niesamowitym człowiekiem i jestem mu ogromnie wdzięczna za sesje hipnozy, poprzez które pozbyłam się wielu fobii i lęków napędzających mój stres. Nagle znikł mi gdzieś lęk do gryzoni, ustąpiły ataki paniki w metrze, którym przed hipnozą nie byłam w stanie przejechać nawet kilku stacji, jestem spokojniejsza, bardziej wyciszona i nie reaguję warczeniem na wszystko! Przestałam wściekać się na rzeczy, na które nie mam wpływu i nie zamartwiam się już tym, co ma się wydarzyć. Ponadto, miałam z Grzegorzem również sesje na kręgosłup i pomógł mi bardzo, bo wreszcie przestały mnie boleć plecy, biodra i kolana! Polecam szczerze sesje z nim każdemu, kto jeszcze się waha, a jedyne czego można tylko żałować to to, że wcześniej się z jego usług nie skorzystało, bo wszystko nagle staje się prostsze i bezbolesne! Grzegorz, serdecznie dziękuję Ci za pozytywny wpływ na mnie i szkoda, że Ciebie nie ma w Londynie, bo byłabym u Ciebie regularnie! Pozdrawiam i życzę powodzenia w niekonwencjonalnym uzdrawianiu!

Marta

Źródło opinia Facebook – kliknij na link


 

Długo szukałam specjalisty a on był tak blisko mojego domu, no cóż, widocznie dopiero teraz sama podjęłam decyzje by być zdrową. Dzięki hipnozie uwolniłam nieuświadomiony lęk, po hipnozie pokazał mi się we śnie-jak powstał. Po terapii wisceralnej zniknęła niedoczynność tarczycy, nietolerancje pokarmowe, długo by wymieniać.
Dziękuje Ci za pomoc😊🌼troszkę szkoda ze nie masz kanału na yt, grupy wsparcia na fb, dużo ludzi szuka pomocy.

P. Katarzyna

Źródło opinia Facebook – kliknij na link


P. Jarek

Bardzo serdecznie polecam. Pan Grzegorz Marć potrafi odmienić życie na dużo lepsze zarówno od strony fizycznej(usuniecie efektów skoliozy, wady postawy i lekkość chodzenia po pierwszym zabiegu) jak i mentalnej(zmiana życia dzięki hipnozie już po jednej sesji upragnionej zmiany weszły w życie). Polecam wszystkim którzy borykają się z różnymi problemami natury zdrowotnej. Pan Grzegorz Marć posiada wszechstronna wiedze, jest bardzo serdecznym i pomocnym człowiekiem. Ceny natomiast są bardzo przystępne.

Żródło opinia google – kliknij na link


 

Mistrz nad mistrzów !!! Polecam z czystym sumieniem !!!

P. Olimpia

Źródło opinia Facebook – kliknij na link


 

Hipnoza na odchudzanie relacja P. Adrianny

Serdecznie polecam..to naprawdę działa. schudłam już 5kg 🤫🤭😲🤔😁😍😘i wciąż chudnę…jem kolorowo i to wszystko po hipnozie. Nareszcie 😁😆

Grzegorz..mega pozytywny człowiek. Jeszcze raz dziękuję 💚💛🧡💙 Jest uśmiech,jest kolor,jest radość. Cel coraz bliżej. 🤫🤭😊 Hipnoza działa znakomicie. Idę w założeniach jak burza. W końcu czuję , że wszystko jest w zasięgu moich rąk.. pozdrawiam . życzę dużo 🌞

P. Adriana

Żródło opinia facebook – kliknij na link


Relacja P. Agnieszki – Terapia Hipnozą

Z całego serca polecam hipnozę u Grzegorza, w moim odczuciu jest cudotwórcą, już po pierwszej hipnozie słodycze dla mnie nie istniały , skończyłam z ” zajadaniem ” stresów, sama w to nadal nie wierzę że tak można 😍👌 do hipnozy podchodziłam sceptycznie, kiedyś myślałam że to ściema, jakieś tam czary…ale po odbyciu sesji zmieniłam zdanie, Grzegorz pomógł mi również w innych sferach mojego życia, dzięki niemu pokochałam siebie na nowo, jestem silna i wiem że to co dobre dopiero przede mną 💪💪 Grzesiu, z całego serca dziękuję za wszystko, za rozmowy, za czas który mi poświęciłeś, że nie krytykowałeś, nie wyśmiewałeś… Twoja mądrość życiowa którą dzielisz się z ludźmi mnie zdumiewa <3 Polecam wszystkim, warto przemierzyć każdą ilość km aby oddać się w ręce tego człowieka

P. Agnieszka

Źródło Facebook


 

Hipnoterapia na odchudzanie – Opinia P. Karoliny z Google

Prawie 2 tygodnie temu skorzystałam z hipnozy. Do tego czasu miałam okropny problem ze słodyczami. Niepohamowana chęć jedzenia każdej możliwej ilości słodyczy i fastfoodów doprowadziły moją wątrobę do bardzo słabej kondycji a mnie samą do nadwagi wynoszącej ponad 50kg.
Przyszedł czas z tym skończyć i skorzystać z pomocy niekonwencjonalnej, która już na dzień dzisiejszy zapewniła mi spadek masy ciała o 4kg oraz lepsze samopoczucie. Jestem osobą wolną od słodyczy i fastfoodów. Są mi one obojętne! Hipnoza przebiegła całkiem przyjemnie. I tutaj od razu mówię, że nie wygląda to jak na filmach;)
Grzegorz omawia cały proces wprowadzenia przed przystąpieniem do seansu. Najczęściej już sama ta rozmowa otwiera parę klatek w głowie i nastawia pozytywnie. Hipnoza jest już tylko dopełnieniem i postawieniem kropki nad i:)

Polecam każdemu kto chce skończyć ze swoim nałogiem raz na zawsze, i co najważniejsze, jest o tym przekonany w 100%!

Za tydzień czeka mnie kolejna, druga już sesja przypominająca, i szczerze mówiąc nie mogę się jej doczekać, bo tak rozluźniona nie byłam jeszcze nigdy.

Żródło opinia google – kliknij na link


 

 Hipnoza na odchudzanie – Relacja Pani Agnieszki

Przy problemach hormonalnych, po ciąży i 30-tce bardzo dużym wyzwaniem było dla mnie trzymanie prawidłowej wagi. Po kilku latach diet i zmaganiach z efektem jojo – waga cały czas stopniowo rosła, a motywacja spadała i porażki były coraz częściej. Dzięki hipnozie u pana Grzegorza to pasmo porażek jest już przeszłością! Już po pierwszej sesji (bardzo rzeczowej i profesjonalnej) zupełnie zniknęła chęć na słodycze, chleb i niezdrowe podjadanie oraz przekąski! Pojawiła się chęć do ćwiczeń. Genialne! Polecam z całego serca.

hipnoza opinie

Żródło opinia google – kliknij na link


Bardzo serdecznie polecam. Pan Grzegorz Marć potrafi odmienić życie na dużo lepsze zarówno od strony fizycznej(usuniecie efektów skoliozy, wady postawy i lekkość chodzenia po pierwszym zabiegu) jak i mentalnej(zmiana życia dzięki hipnozie już po jednej sesji upragnionej zmiany weszły w życie). Polecam wszystkim którzy borykają się z różnymi problemami natury zdrowotnej. Pan Grzegorz Marć posiada wszechstronna wiedze, jest bardzo serdecznym i pomocnym człowiekiem. Ceny natomiast są bardzo przystępne.

Żródło opinia google – kliknij na link


 

Odchudzanie – około tygodnia po sesji hipnozy relacja pacjenta cytuje;

To jest niesamowite! :-)
Słodkie dla mnie nie istnieje
Po 20:00 nie jem wcale
Jem 3 posiłki dziennie poza tym nie mam potrzeby
Mogą osoby koło mnie jeść ciasto batoniki i mnie to nie rusza
Cola nie odczuwam potrzeby
Dużo intensywniej i wcześniej odbieram uczucie sytości
Mam potrzebę ruchu sportu
Mam uczucie że chudnę (radość)

Żródło facebook

Zapraszam na Sesje Hipnoterapii, specjalizuje się w odchudzaniu, mam bardzo dobre rezultaty w tym, tak naprawdę jest to trwała zmiana sposobu funkcjonowania a nie odchudzanie – polecam


 

Facet robi cuda. Warto zaufać.Polecam w 100%

Żródło opinia google – kliknij na link


 

 

Jestem bardzo zadowolona z terapi hipnozy która jest bardzo skuteczna na wielu poziomach. Bardzo polecam ❤

Krystyna

Żródło opinia google – kliknij na link


 

Relacja pacjenta z sesji Hipnoterapii na odchudzanie, tydzień po pierwszej sesji.
Konkretnie i na temat :-)
– schudłem z 2 kg
– jem zdecydowanie mniej
– nie dotykam słodkiego
– jem zdecydowanie wolniej
– no działa! Naprawdę działa! (RADOŚĆ)
– jem w odpowiedniej ilości i czasie
– żona zauważyła zmianę i mówi że dużo się zmieniło

Żródło facebook


Żródło opinia google – kliknij na link


 Mogę podzielić się opinia z sesji hipnozy. Efekt przerósł moje oczekiwania. Sesja przeprowadzona profesjonalnie, nastawiona na mój komfort pod względem poczucia bezpieczeństwa- wszystko zostało przed sesją omówione, wyjaśnione krok po kroku jak będzie przebiegać sesja- nic więc mnie nie zaskoczyło. Co do efektów hipnozy, jestem pod wielkim wrażeniem siły hipnozy, jeżeli tylko chcemy zmienić coś w swoim życiu,w niewygodnych nawykach wystarczy „zaprogramować” siebie na nowo poprzez taka sesję. 😊 W moim przypadku problem z uwielbieniem słodyczy zakończył się po jednej sesji , wystarczyło w trakcie hipnozy wprowadzić sugestie, że słodycze są mi obojętne i rzeczywiście tak się stało 😊 . Tak więc szczerze polecam gabinet Grzegorza Marć.

P. Joanna Żródło opinia google – kliknij na link


Polecam, Pan Grzegorz bardzo mi pomógł

Żródło opinia google – kliknij na link


Hipnoza – strach, syndrom jelita drażliwego – RELACJE

P.Maria – strach i lęki dla Pani Mari to była codzienność doprowadziło to do rozstroju całego układu trawiennego i w konsekwencji syndromu jelita drażliwego itp.
Po sesjach u P. Mari całkowicie lęki ustąpiły a fizyczne objawy całkowicie znikły, układ trawienny unormował się.
Relacja P. Mari
Od wielu lat borykałam się ze strachem w końcu zdecydowałam się na podjecie kroku i ze trzeba coś z tym zrobić sukces odniosłam w hipnozie strach znikł a ja przestałam się bać gorąco polecam seanse z Grzegorzem Maria

Żródło facebook


Kilka zdań pacjentki tydzień po pierwszej sesji Hipnoterapii
Jak próbuje słodycze rozbieram smak na czynniki pierwsze czuje tłuszcz cukier itp. nie smakują mi zamiast tego jem owoce. Smak słodyczy jest mi obojętny to mi przynosi satysfakcje, jest dokładnie jak chciałam :-). Naprawdę potrafimy siebie poustawiać jak chcemy, teraz otwieram barek z słodyczami zastanawiam się co zjeść i na nic nie mam ochoty zamykam barek :-)
Zdrowo się odżywiam po prostu w naturalny sposób wybieram te zdrowe rzeczy.
Nie smakują mi słodycze jestem zachwycona !!!


Fobie lęki / rozwój osobisty – RELACJE

P. Joanna – napady panicznych uporczywych lęków w określonych sytuacjach np. gdy ktoś naciska klamkę w pokoju w którym się znajduje i innego rodzaju fobie utrudniające codzienne funkcjonowanie.

Po skończonej pierwszej etapie terapii czyli zniwelowanych zaburzeniach nerwicowych z objawami lęków przed określonymi sytuacjami pojawił się wewnętrzny spokój. Na tym nowym etapie życia Pani Joanna poczuła wiatr w żaglach poszliśmy dalej, zaczęliśmy pracować z pewnością siebie asertywnością szeroko pojętym rozwojem osobistym.
Relacja Pani Joanny Polecam hipnozę u Pana Grzegorza świetne rezultaty naprawdę warto skorzystać z pomocy i się przeprogramować życie staje się lepsze !! polecam Joanna

Hipnoza to potężne narzędzie, które w odpowiednich rękach skutecznie pomaga radzić sobie z bardzo wieloma problemami. Pan Grzegorz posiada bardzo odpowiednie ręce :)

OPINIE – Terapia Wieloelementowa – terapia manualna kręgosłupa, terapia manualna brzucha (wisceralna), hipnoterapia,
Ufff od czego by tu zacząć…
18 lat temu urodziłam córkę i właśnie wtedy powstał mój problem z kręgosłupem w odcinku piersiowym.
Ból był nieznośny, uciążliwy…wrażenie jak by wkuwał mi ktoś gorące igły w kręgi Lekarze nie byli w stanie mi pomóc.
W końcu spotkałam Pana Grzegorza i okejjj jak to sie mówi…spróbuje
Jestem w szoku!!!!!
-już po pierwszej wizycie ból ustąpił
-ustąpił tez ból w kręgach szyjnych
-praca fizyczna już mniej męczy
-zmniejszyły się tez bóle głowy
Po kolejnych wizytach czuje się dużo lepiej!
Skorzystałam również z Hipnozy…
BARDZO POLECAM
Niezręcznie jest mi powtarzać mój problem osobisty…
Cieszę się ,ze otrzymałam znaczną pomoc.
Kilka dni temu miałam masaż brzucha…czekam na efekty.
BARDZO POLECAM WIZYTY
Jest to mile spędzony czas.
Tak myślę ,ze Grzegorz ma ogromną wiedzę o człowieku.
Bardzo DZIĘKUJE za pomoc.
Magdalena G.

P. Małgosia

Przed terapiąMam takie uczucie, jakbym miała cały czas w środku cierpienie i co jakiś czas się wylewało ze mnie na zewnątrz

Po terapiiSzukam tego cierpienia w środku co chwila i nie mogę go znaleźć. (uśmiech, niedowierzanie)

P. Weronika

Po terapiiW sytuacjach, w których wcześniej zaraz miałam natrętne negatywne myśli, które doprowadzały do jeszcze większego przygnębienia, teraz po prostu nie mam takich myśli to takie dziwne :-)))

za każdym razem uśmiecham się jak ten moment zauważę.

P. Barbara

Po terapiiTrudne sytuacje, w których wcześniej był problem przechodzę neutralnie. Tak po prostu

Hipnoza Opinie Kędzierzyn – Koźle

Hipnotyzer Grzegorz Marć

hipnoza na odchudzanie opinie


Kontynuując korzystanie z tej strony www, wyrażasz zgodę na użycie "ciasteczek" ("cookies"). Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close