Hipnoza opinie Opole – Zapraszam na sesje Grzegorz Marćhipnoza opinie opole

Centrum Terapii Holistycznych „dr.Holy”ul. Kołłątaja 10/2 Opole 516 550 330

Przyjmuje także gościnnie: Wrocław Hipnoza – Hipnoterapia  500530655

Dokonaj w Sobie Wspaniałych Zmian – Poczuj Tą Wolność jaką Daje Hipnoza

W hipnoterapii podążasz za słowami i sugestiami terapeuty dzięki temu z każdym słowem możesz się rozluźniać i koncertować coraz głębiej, tutaj wymaga to akceptacji przez ciebie pozytywnych sugestii jakie daje terapeuta który jest przewodnikiem na drodze do wspaniałych zmian jakich możesz dokonać w swoim umyśle a przez niego również w ciele.

Doświadczyć stanu hipnozy i użyć go może każdy. Przypomina to naukę jazdy na rowerze. U jednych osób będzie to szybkie i łatwe, u innych może wymagać odrobinę więcej czasu by wejść w głębszą hipnozę. Będąc w hipnozie posiadasz umiejętność ominięcia funkcji krytycznej świadomego umysłu i tą umiejętność wykorzystujesz w terapii by dokonać wspaniałych zmian w swoim umyśle, a przez niego również i w ciele.

Umownie można podzielić umysł na część świadomą, nieświadomą i podświadomą
Część świadoma w trakcie hipnozy jakby wycisza się, wiesz co się dzieje, ale po prostu odpuszczasz i podążasz za sugestiami hipnoterapeuty. Dzieje się to całkowicie za zgodą osoby hipnotyzowanej.
Cześć podświadoma, z którą hipnoza głównie pracuje, odpowiada za ponad 90% naszej osobowości, za co i jak myślimy, robimy czy czujemy. To między innymi nasze nawyki, reakcje emocjonalne, bank pamięci czy funkcja samoprzetrwania. Większość problemów, które wypływają, ma swe źródło właśnie w podświadomości. Przewagą hipnoterapii nad innymi metodami jest fakt, że pracuje ona głównie z podświadomością i dzięki temu potrafi dużo szybciej, skuteczniej i trwalej rozwiązać dany problem.

Jak dokładniej działa hipnoza, czym jest, a czym nie, wyjaśniam i omawiam na rozmowie wstępnej przed pierwszą sesją hipnotyczną. Więc jeśli zdecydowałaś/-eś się na wizytę, weź kartkę i zapisuj pytania jakie Ci się nasuną, a w czasie rozmowy wstępnej omówimy i wyjaśnimy wszystko. Możesz też po prostu zadzwonić i dowiedzieć się więcej.

Hipnoza opinie Opole- Hipnoterapia

Facebook – Centrum Terapii Holistycznych „dr.Holi”

http://www.drholy.pl/hipnoza-opinie/