Hipnoza Opinie Grzegorz Marć Hipnoterapeuta


Hipnoza opinie Grzegorz Marć – Hipnoterapia


 
Wspaniały hipnoterapeuta. Pan Grzegorz pomógł mi całkowicie wyeliminować zaburzenia odżywiania. Moje problemy trwały 15 lat, były skrajne i obejmowały anoreksję, bulimie, załamania nerwowe oraz depresja. Pan Grzegorz dokonał niesamowitej rzeczy, ponieważ po pierwszej wizycie wszystko co złe zaczęło się normować i znikło z mojego życia. Teraz minął rok a ja ani razu od wizyty nie miałam nawrotu. W moim przypadku było to jak pstrykniecie palcami i jestem zdrowa. Wizyta jest bardzo komfortowa i bez stresu, bardzo dobre podejście do pacjenta.
Czuję się tak, jak bym na nowo zaczęła żyć.
Serdecznie polecam . 🙂
Ann Ann
Zródło Google


 
Świetny hipnoterapeuta. Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam !
Bartek Zwk
Zródło Google


 
Dzień dobry Grzegorzu. Wow jak to możliwe, że po jednej wizycie zniknął pociąg do alkoholu i objadaniem się??? Nie czuję żadnej potrzeby kompulsywnego jedzenia i picia alkohulu… apetyt dużo mniejszy. Coś niesamowitego! Jeszcze kilka kwestii jest do przerobienia i nie mogę się doczekać aż pozbędę się wszystkiego co mi nie służy. Już jest ogromna zmiana za co serdecznie i bardzo bardzo dziękuję . Do zobaczenia niedługo ?☺️
Esencjonalna
Zródło Google


 

Od wielu lat cierpiałam na bezsenność, po trzech terapiach u Pana Grzegorza potrafię zasypiać bez tabletek nasennych, dla mnie jest to jak cud ? I choć sporadycznie zdarzają się noce, gdy nie potrafię zasnąć, to wierzę, że już niedługo wszystko się ureguluje. Pan Grzegorz to profesjonalista! Czuje się od niego, że zależy mu na tym, aby pomóc. Bardzo mu dziękuję 🙂
Jowita Niedziela
Zródło Google


 
Świetny hipnoterapeuta i kręgarz. Dokładnie wie co robi a jednocześnie czuć od pana Grzegorza pewność siebie i ciepło. Hipnoza z panem Grzegorzem pomogła mi uzdrowić bardzo ważny problem dotyczący poczucia nieadekwatności. Stara trauma jak świat z którą pracowałam już na wiele sposobów ale dopiero panu Grzegorzowi udało się ją pomóc mi w pełni uzdrowić. Jeśli natomiast chodzi o kręgarstwo to pan Grzegorz naprawdę robi to po mistrzowsku. Nastawił mi wszystko co miało być do nastawienia w bardzo krótkim czasie dając jednocześnie takie odczucie bezpieczeństwa i zaufania sytuacji. Nie wiem czy ktoś wie ale takie nastawianie nie należy do przyjemnych rzeczy a tutaj czułam pełnie zaufania i nie czułam bólu. Byłam już u wielu kręgarzy, osteopatów i fizjoterapeutów i spokojnie mogę powiedzieć że pan Grzegorz jest tak samo dobry jak nawet nie lepszy jak słynny pan Kopyś z Wrocławia.
Monika Kwiatkowska
Zródło Google


 
Bardzo polecam. Myślałem że już nic mi nie pomoże i to już ten wiek. Grzegorz pokazał mi jak bardzo się myliłem.
P. Beniamin
Zródło Facebook


 
Pan Grzegorz jest niezwykłą osobą! Doświadczyłam zmian podczas kilku procesów hipnozy w Jego towarzystwie. Czułam się zaopiekowana taką jaką jestem , bez oceny, czy ziarna krytyki. To cenne czuć się bezpiecznie. Potrafił dobrać i w odpowiednim momencie użyć słów, które poruszyły moją głębię. W efekcie doszło do rozpoczęcia etapu rozpuszczania podstawy mojej „góry lodowej”! Wdzięczność nie ma granic! Polecam każdemu poszukującemu!
Aldona
Zródło Facebook


 

Grzegorz to człowiek o wielu talentach, konkretny, skoncentrowany na pacjencie. Jeśli trafisz w jego ręce to trafisz w dobre ręce. Śmiało polecam. Efekt poczułam już przy pierwszej sesji.

P. Marta


 

Witamy, dwa lata temu (dokładnie 24,12,2019 ,o godz.9.55 ) zapaliłem ostatniego papierosa – stało się to dzięki hipnozie którą przeprowadził Grzegorz Marć. Paląc 40 lat, po 3 paczki dziennie nawet nie marzyłem o takim sukcesie. Tamte 40 zadymionych lat przeszło do historii ? Dzięki Grzegorzowi oddycham pełną piersią. Dziękuje ?

P. Zdzisław

Zródło Google


 

Polecam w 100% . ?

P. Rysiek


Pozytywna opinia

Hipnoza, do której początkowo podchodziłam z dużym dystansem i niedowierzaniem okazała się „strzałem w dziesiątkę”. Dwie sesje z Grzegorzem (pierwsza tradycyjnie twarzą w twarz, a druga w formie on- line) pomogły mi zobaczyć świat w innych barwach, zobaczyć w tym świecie siebie. Grzegorz poukładał mi w głowie na nowo. A ja sama w kilka chwil miałam tę siłę by wyjść z marazmu, w którym tkwiłam od wielu lat. Pożegnałam zmarłą matkę, wybaczyłam i zaopiekowałam się samą sobą. Odczuwam radość, spokój i oddycham. Mam chęć wstawać rano. Jestem ciekawa świata i ludzi. Bez lęków rozwijam się. Zdecydowanie polecam.

P. Magdalena

Źródło Google


Pozytywna opinia

Z całego serca polecam Grzegorza, jest bardzo ciepłym człowiekiem podchodzącym indywidualnie do tematu. W swojej dziedzinie jest nieocenionym profesjonalistą. Bardzo się cieszę,że na niego trafiłam i polecam każdemu kto ma jakiś problem.

P. Beata

Źródło Google


Pozytywna opinia

Witam wszystkich serdecznie szczególnie pana Grzegorza bo dzięki niemu mogę cieszyć się życiem bo dzięki niemu zaczęłam na nowo żyć jego terapia postawiła mnie na nogi trzy wizyty odbyłam e Centrum w Opolu i po dwóch zaczęłam od nowa pracować a byłam przez 8 miesięcy w depresji to było okropne ja już nie chciałam żyć a pomimo tego wróciłam do żywych i publicznie dziękuję Grzegorzu za wszystko jesteś bardzo dobrym terapeutą nieocenionym pozdrawiam serdecznie

P. Maria

Źródło Google


Pozytywna opinia

Od wielu lat cierpiałam na bezsenność, po trzech terapiach u Pana Grzegorza potrafię zasypiać bez tabletek nasennych, dla mnie jest to jak cud ? I choć sporadycznie zdarzają się noce, gdy nie potrafię zasnąć, to wierzę, że już niedługo wszystko się ureguluje. Pan Grzegorz to profesjonalista! Czuje się od niego, że zależy mu na tym, aby pomóc. Bardzo mu dziękuję 🙂

P.Jowita

Źródło Google


Pozytywna opinia

Szczerze Polecam Pana Grzegorza przy Nerwicy lękowej pomógł oraz przy nałogu tytoniowym . Najlepszy sposób na poprawienie sobie jakości życia to terapia U Pana Grzegorza.

P. Mateusz

Źródło Google


Pozytywna opinia

Pierwsze dobre wrażenie zrobił na mnie profesjonalizm Pana Grzegorza. Po pierwszej sesji zobaczyłam już ogromną zmianę. Borykałam się z kompulsywnym obiadaniem się i nagle wszystkie myśli, emocje i zachowania z tym związane po prostu zniknęły. Zmienia to życie diametralnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem i serdecznie polecam.

P. Agnieszka

Źródło Google


Pozytywna opinia

Hipnoterapia działa !!! Lęki, fobie znikają a przy okazji znikają inne problemy, z którymi nie przychodzisz, nie mówisz o nich a mimo tego rozwiązuje się szereg innych spraw. Polecam !!!

P. Kasia

Źródło Google


Pozytywna opinia

Pomoc Grzegorza jest nieoceniona, problem znika od razu. To nie tylko hipnoza, ale też wsparcie psychologiczne. Z pełnym przekonaniem Polecam!

P. Patrycja

Źródło Google


Pozytywna opinia

Polecam Każdemu!!! Naprawdę działa w 100 procentach, efekty widoczne w krótkim czasie.

P. Grzegorz

Źródło Google


Pozytywna opinia

Serdecznie polecam. Skuteczna pomoc i niesamowitą wiedza. Profesjonalnie, rzetelnie i rzeczowo.

P. Jaro

Źródło Google


Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu, pozytywnego podejścia Grzegorza oraz bardzo pomocnych porad. Dzięki hipnozie, słodycze nie są już problemem, a sesje pozwoliły mi na samoakceptacje co otwiera nowe horyzont. Bardzo polecam, Dziękuję bardzo i pozdrawiam!

P. Anna

Źródło Facebook


Pozytywna opinia

To naprawdę działa polecam wszystkim, 9kg w dół w 3 miesiące, co było nie do osiągnięcia wcześniej. Polecam wszystkim zainteresowanym ????
P. Marcin

Pozytywna opinia

Polecam z całego serducha…po prostu Mistrz??

P. Iwona

Żródło


Pozytywna opinia

Super, paliłem 3 paczki dziennie, po jednej terapii nie palę. Polecam! ?

P.Zdzisław

Żródło


Pozytywna opinia

Grzegorz jest niesamowitym człowiekiem i jestem mu ogromnie wdzięczna za sesje hipnozy, poprzez które pozbyłam się wielu fobii i lęków napędzających mój stres. Nagle znikł mi gdzieś lęk do gryzoni, ustąpiły ataki paniki w metrze, którym przed hipnozą nie byłam w stanie przejechać nawet kilku stacji, jestem spokojniejsza, bardziej wyciszona i nie reaguję warczeniem na wszystko! Przestałam wściekać się na rzeczy, na które nie mam wpływu i nie zamartwiam się już tym, co ma się wydarzyć. Ponadto, miałam z Grzegorzem również sesje na kręgosłup i pomógł mi bardzo, bo wreszcie przestały mnie boleć plecy, biodra i kolana! Polecam szczerze sesje z nim każdemu, kto jeszcze się waha, a jedyne czego można tylko żałować to to, że wcześniej się z jego usług nie skorzystało, bo wszystko nagle staje się prostsze i bezbolesne! Grzegorz, serdecznie dziękuję Ci za pozytywny wpływ na mnie i szkoda, że Ciebie nie ma w Londynie, bo byłabym u Ciebie regularnie! Pozdrawiam i życzę powodzenia w niekonwencjonalnym uzdrawianiu!

Marta

Źródło opinia Facebook – kliknij na link


Pozytywna opinia

Długo szukałam specjalisty a on był tak blisko mojego domu, no cóż, widocznie dopiero teraz sama podjęłam decyzje by być zdrową. Dzięki hipnozie uwolniłam nieuświadomiony lęk, po hipnozie pokazał mi się we śnie-jak powstał. Po terapii wisceralnej zniknęła niedoczynność tarczycy, nietolerancje pokarmowe, długo by wymieniać.
Dziękuje Ci za pomoc??troszkę szkoda ze nie masz kanału na yt, grupy wsparcia na fb, dużo ludzi szuka pomocy.

P. Katarzyna

Źródło opinia Facebook – kliknij na link


Pozytywna opinia

P. Jarek

Bardzo serdecznie polecam. Pan Grzegorz Marć potrafi odmienić życie na dużo lepsze zarówno od strony fizycznej(usuniecie efektów skoliozy, wady postawy i lekkość chodzenia po pierwszym zabiegu) jak i mentalnej(zmiana życia dzięki hipnozie już po jednej sesji upragnionej zmiany weszły w życie). Polecam wszystkim którzy borykają się z różnymi problemami natury zdrowotnej. Pan Grzegorz Marć posiada wszechstronna wiedze, jest bardzo serdecznym i pomocnym człowiekiem. Ceny natomiast są bardzo przystępne.

Żródło opinia google – kliknij na link

Hipnoza opinie


Pozytywna opinia

Mistrz nad mistrzów !!! Polecam z czystym sumieniem !!!

P. Olimpia

Źródło opinia Facebook – kliknij na link


Pozytywna opinia

Hipnoza na odchudzanie relacja P. Adrianny

Serdecznie polecam..to naprawdę działa. schudłam już 5kg ???????i wciąż chudnę…jem kolorowo i to wszystko po hipnozie. Nareszcie ??

Grzegorz..mega pozytywny człowiek. Jeszcze raz dziękuję ???? Jest uśmiech,jest kolor,jest radość. Cel coraz bliżej. ??? Hipnoza działa znakomicie. Idę w założeniach jak burza. W końcu czuję , że wszystko jest w zasięgu moich rąk.. pozdrawiam . życzę dużo ?

P. Adriana

Żródło opinia facebook – kliknij na link


Relacja P. Agnieszki – Terapia Hipnozą

Z całego serca polecam hipnozę u Grzegorza, w moim odczuciu jest cudotwórcą, już po pierwszej hipnozie słodycze dla mnie nie istniały , skończyłam z ” zajadaniem ” stresów, sama w to nadal nie wierzę że tak można ?? do hipnozy podchodziłam sceptycznie, kiedyś myślałam że to ściema, jakieś tam czary…ale po odbyciu sesji zmieniłam zdanie, Grzegorz pomógł mi również w innych sferach mojego życia, dzięki niemu pokochałam siebie na nowo, jestem silna i wiem że to co dobre dopiero przede mną ?? Grzesiu, z całego serca dziękuję za wszystko, za rozmowy, za czas który mi poświęciłeś, że nie krytykowałeś, nie wyśmiewałeś… Twoja mądrość życiowa którą dzielisz się z ludźmi mnie zdumiewa <3 Polecam wszystkim, warto przemierzyć każdą ilość km aby oddać się w ręce tego człowieka

P. Agnieszka

Źródło Facebook

Hipnoza opinie


Pozytywna opinia

Hipnoterapia na odchudzanie – Opinia P. Karoliny z Google

Prawie 2 tygodnie temu skorzystałam z hipnozy. Do tego czasu miałam okropny problem ze słodyczami. Niepohamowana chęć jedzenia każdej możliwej ilości słodyczy i fastfoodów doprowadziły moją wątrobę do bardzo słabej kondycji a mnie samą do nadwagi wynoszącej ponad 50kg.
Przyszedł czas z tym skończyć i skorzystać z pomocy niekonwencjonalnej, która już na dzień dzisiejszy zapewniła mi spadek masy ciała o 4kg oraz lepsze samopoczucie. Jestem osobą wolną od słodyczy i fastfoodów. Są mi one obojętne! Hipnoza przebiegła całkiem przyjemnie. I tutaj od razu mówię, że nie wygląda to jak na filmach;)
Grzegorz omawia cały proces wprowadzenia przed przystąpieniem do seansu. Najczęściej już sama ta rozmowa otwiera parę klatek w głowie i nastawia pozytywnie. Hipnoza jest już tylko dopełnieniem i postawieniem kropki nad i:)

Polecam każdemu kto chce skończyć ze swoim nałogiem raz na zawsze, i co najważniejsze, jest o tym przekonany w 100%!

Za tydzień czeka mnie kolejna, druga już sesja przypominająca, i szczerze mówiąc nie mogę się jej doczekać, bo tak rozluźniona nie byłam jeszcze nigdy.

Żródło opinia google – kliknij na link


 Hipnoza na odchudzanie – Relacja Pani Agnieszki

Przy problemach hormonalnych, po ciąży i 30-tce bardzo dużym wyzwaniem było dla mnie trzymanie prawidłowej wagi. Po kilku latach diet i zmaganiach z efektem jojo – waga cały czas stopniowo rosła, a motywacja spadała i porażki były coraz częściej. Dzięki hipnozie u pana Grzegorza to pasmo porażek jest już przeszłością! Już po pierwszej sesji (bardzo rzeczowej i profesjonalnej) zupełnie zniknęła chęć na słodycze, chleb i niezdrowe podjadanie oraz przekąski! Pojawiła się chęć do ćwiczeń. Genialne! Polecam z całego serca.

hipnoza opinie

Żródło opinia google – kliknij na link

Hipnoza opinie


Bardzo serdecznie polecam. Pan Grzegorz Marć potrafi odmienić życie na dużo lepsze zarówno od strony fizycznej(usuniecie efektów skoliozy, wady postawy i lekkość chodzenia po pierwszym zabiegu) jak i mentalnej(zmiana życia dzięki hipnozie już po jednej sesji upragnionej zmiany weszły w życie). Polecam wszystkim którzy borykają się z różnymi problemami natury zdrowotnej. Pan Grzegorz Marć posiada wszechstronna wiedze, jest bardzo serdecznym i pomocnym człowiekiem. Ceny natomiast są bardzo przystępne.

Żródło opinia google – kliknij na link


Odchudzanie – około tygodnia po sesji hipnozy relacja pacjenta cytuje;

To jest niesamowite! 🙂
Słodkie dla mnie nie istnieje
Po 20:00 nie jem wcale
Jem 3 posiłki dziennie poza tym nie mam potrzeby
Mogą osoby koło mnie jeść ciasto batoniki i mnie to nie rusza
Cola nie odczuwam potrzeby
Dużo intensywniej i wcześniej odbieram uczucie sytości
Mam potrzebę ruchu sportu
Mam uczucie że chudnę (radość)

Żródło facebook

Zapraszam na Sesje Hipnoterapii, specjalizuje się w odchudzaniu, mam bardzo dobre rezultaty w tym, tak naprawdę jest to trwała zmiana sposobu funkcjonowania a nie odchudzanie – polecam


Hipnoza opinie

Facet robi cuda. Warto zaufać.Polecam w 100%

Żródło opinia google – kliknij na link


 

Jestem bardzo zadowolona z terapi hipnozy która jest bardzo skuteczna na wielu poziomach. Bardzo polecam ❤

Krystyna

Żródło opinia google – kliknij na link


Relacja pacjenta z sesji Hipnoterapii na odchudzanie, tydzień po pierwszej sesji.
Konkretnie i na temat 🙂
– schudłem z 2 kg
– jem zdecydowanie mniej
– nie dotykam słodkiego
– jem zdecydowanie wolniej
– no działa! Naprawdę działa! (RADOŚĆ)
– jem w odpowiedniej ilości i czasie
– żona zauważyła zmianę i mówi że dużo się zmieniło

Żródło facebook


Żródło opinia google – kliknij na link


 Mogę podzielić się opinia z sesji hipnozy. Efekt przerósł moje oczekiwania. Sesja przeprowadzona profesjonalnie, nastawiona na mój komfort pod względem poczucia bezpieczeństwa- wszystko zostało przed sesją omówione, wyjaśnione krok po kroku jak będzie przebiegać sesja- nic więc mnie nie zaskoczyło. Co do efektów hipnozy, jestem pod wielkim wrażeniem siły hipnozy, jeżeli tylko chcemy zmienić coś w swoim życiu,w niewygodnych nawykach wystarczy „zaprogramować” siebie na nowo poprzez taka sesję. ? W moim przypadku problem z uwielbieniem słodyczy zakończył się po jednej sesji , wystarczyło w trakcie hipnozy wprowadzić sugestie, że słodycze są mi obojętne i rzeczywiście tak się stało ? . Tak więc szczerze polecam gabinet Grzegorza Marć.

P. Joanna Żródło opinia google – kliknij na link


Polecam, Pan Grzegorz bardzo mi pomógł

Żródło opinia google – kliknij na link


Hipnoza – strach, syndrom jelita drażliwego – RELACJE

P.Maria – strach i lęki dla Pani Mari to była codzienność doprowadziło to do rozstroju całego układu trawiennego i w konsekwencji syndromu jelita drażliwego itp.
Po sesjach u P. Mari całkowicie lęki ustąpiły a fizyczne objawy całkowicie znikły, układ trawienny unormował się.
Relacja P. Mari
Od wielu lat borykałam się ze strachem w końcu zdecydowałam się na podjecie kroku i ze trzeba coś z tym zrobić sukces odniosłam w hipnozie strach znikł a ja przestałam się bać gorąco polecam seanse z Grzegorzem Maria

Żródło facebook


Kilka zdań pacjentki tydzień po pierwszej sesji Hipnoterapii
Jak próbuje słodycze rozbieram smak na czynniki pierwsze czuje tłuszcz cukier itp. nie smakują mi zamiast tego jem owoce. Smak słodyczy jest mi obojętny to mi przynosi satysfakcje, jest dokładnie jak chciałam :-). Naprawdę potrafimy siebie poustawiać jak chcemy, teraz otwieram barek z słodyczami zastanawiam się co zjeść i na nic nie mam ochoty zamykam barek :-)
Zdrowo się odżywiam po prostu w naturalny sposób wybieram te zdrowe rzeczy.
Nie smakują mi słodycze jestem zachwycona !!!


Fobie lęki / rozwój osobisty – RELACJE

P. Joanna – napady panicznych uporczywych lęków w określonych sytuacjach np. gdy ktoś naciska klamkę w pokoju w którym się znajduje i innego rodzaju fobie utrudniające codzienne funkcjonowanie.

Po skończonej pierwszej etapie terapii czyli zniwelowanych zaburzeniach nerwicowych z objawami lęków przed określonymi sytuacjami pojawił się wewnętrzny spokój. Na tym nowym etapie życia Pani Joanna poczuła wiatr w żaglach poszliśmy dalej, zaczęliśmy pracować z pewnością siebie asertywnością szeroko pojętym rozwojem osobistym.
Relacja Pani Joanny Polecam hipnozę u Pana Grzegorza świetne rezultaty naprawdę warto skorzystać z pomocy i się przeprogramować życie staje się lepsze !! polecam Joanna

Hipnoza to potężne narzędzie, które w odpowiednich rękach skutecznie pomaga radzić sobie z bardzo wieloma problemami. Pan Grzegorz posiada bardzo odpowiednie ręce 🙂

OPINIE – Terapia Wieloelementowa – terapia manualna kręgosłupa, terapia manualna brzucha (wisceralna), hipnoterapia,
Ufff od czego by tu zacząć…
18 lat temu urodziłam córkę i właśnie wtedy powstał mój problem z kręgosłupem w odcinku piersiowym.
Ból był nieznośny, uciążliwy…wrażenie jak by wkuwał mi ktoś gorące igły w kręgi Lekarze nie byli w stanie mi pomóc.
W końcu spotkałam Pana Grzegorza i okejjj jak to sie mówi…spróbuje
Jestem w szoku!!!!!
-już po pierwszej wizycie ból ustąpił
-ustąpił tez ból w kręgach szyjnych
-praca fizyczna już mniej męczy
-zmniejszyły się tez bóle głowy
Po kolejnych wizytach czuje się dużo lepiej!
Skorzystałam również z Hipnozy…
BARDZO POLECAM
Niezręcznie jest mi powtarzać mój problem osobisty…
Cieszę się ,ze otrzymałam znaczną pomoc.
Kilka dni temu miałam masaż brzucha…czekam na efekty.
BARDZO POLECAM WIZYTY
Jest to mile spędzony czas.
Tak myślę ,ze Grzegorz ma ogromną wiedzę o człowieku.
Bardzo DZIĘKUJE za pomoc.
Magdalena G.

P. Małgosia

Przed terapiąMam takie uczucie, jakbym miała cały czas w środku cierpienie i co jakiś czas się wylewało ze mnie na zewnątrz

Po terapiiSzukam tego cierpienia w środku co chwila i nie mogę go znaleźć. (uśmiech, niedowierzanie)

P. Weronika

Po terapiiW sytuacjach, w których wcześniej zaraz miałam natrętne negatywne myśli, które doprowadzały do jeszcze większego przygnębienia, teraz po prostu nie mam takich myśli to takie dziwne :-)))

za każdym razem uśmiecham się jak ten moment zauważę.

P. Barbara

Po terapiiTrudne sytuacje, w których wcześniej był problem przechodzę neutralnie. Tak po prostu


P.Jacek
Polecam Grzegorza, jest to człowiek dzięki któremu poprzez hipnoterapię można pozbyć się wszelkich lęków, wad i stać się człowiekiem optymistycznie nastawionym do ludzi, do życia, a przede wszystkim do zmian w sobie co pozytywnie wpływa na samopoczucie. Pozdrawiam Grzegorza i wszystkich Państwa, ktorzy korzystali z usług hipnoterapii lub mają zamiar skorzystać 🙂

Hipnoza Opinie Opole Strzelce Opolskie Racibórz Rybnik Gliwice Krapkowice Knurów Wodzisław Śląski Jastrzębie Zdrój Prudnik Nysa Zabrze Ruda śląska Tarnowskie Góry Kędzierzyn-Koźle Hipnoterapia

Hipnotyzer Grzegorz Marć

hipnoza na odchudzanie opinie

Hipnoza opinie


Kontynuując korzystanie z tej strony www, wyrażasz zgodę na użycie "ciasteczek" ("cookies"). Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close