P. Ewa 23 lata Blokady stresowe lęki przed i w trakcie egzaminów i wystąpień doprowadzające do obezwładniającego strachu itp. Od 11 miesięcy nieustanne mdłości z odruchami wymiotnymi szczególnie w sytuacjach stresowych, utrata masy ciała >10kg.
Przez ten okres zrobione wiele badań takich jak; USG jamy brzusznej, gastroskopia , TK jamy brzusznej z kontrastem, rentgen klatki piersiowej i jamy brzusznej badania krwi: markery infekcyjne, jonogram, protein ogram, na choroby odzwierzęce, na reumatoidalne zapalenie stawów, nieswoiste zapalenie jelit i inne, badania moczu, EKG, echo serca, badania na pasożyty i grzybice układu pokarmowego.

Badania niczego nie wykazały.

Wszystkie alergie pokarmowe zostały wykluczone.

3 miesiące temu operacja usunięcia wyrostka objawy nie ustąpiły

Zastosowane równolegle: Hipnoterapia 2 sesje, kilka zabiegów bioenergoterapeutycznych

W tracie terapii mdłości i odruchy wymiotne zaczęły stopniowo ustępować aż całkowicie zaniknęły, poprawił się apetyt, spokojny sen, wróciły siły witalne, dobry humor.

Uśmiech pacjenta, bezcenne

 

Po jakimś czasie po wystąpieniach P. Ewa zdaje relacje …
Dzień dobry, chciałam tylko dać znać,ze wczoraj był „wielki dzień” i dałam rade! przeżyłam i nie było nieprzespanej nocy przed i nie trzęsłam się. Dałam z siebie wszystko, a stres jak wiadomo był, ale w naturalnych normach i nie było nieobezwładniającego strachu. muszę przyznać,ze przez to,ze to tego stresu było znacznie mniej poszło mi IDEALNIE.
Dlatego chciałam raz jeszcze pięknie podziękować za uratowanie mi życia! 😉

lęki