Terapie HipnoząTerapie Hipnozą mogą szybko i skutecznie poprawić Twoje relacje z dzieckiem lub partnerem.

Nie panujesz nad emocjami w relacji z dzieckiem?

Wybuchasz co chwila złością gdy dziecko nie spełnia twoich oczekiwań i  tracisz panowanie nad sobą ?

Hipnoterapia pozwala w szybki sposób naprawić relacje w rodzinne.

W hipnozie pracujesz z przyczynami nieodpowiednich reakcji w relacji z dzieckiem przez co wzorzec zachowania się zmienienia. Zaczynasz odkrywać w sobie nowe pokłady np. spokoju i cierpliwości dzięki temu relacja poprawia się i z czasem coraz bardziej Twoje dziecko otwiera się przed Tobą i zbliżacie się do siebie.

W hipnozie twoja podświadomość odkrywa nowe możliwości reakcji na dane sytuacje przez co uruchamiane są całkiem nowe dobre odpowiednie bodźce które uruchamiają swoiste perpetum mobile pozytywnych zmian, jakie zachodzą w Tobie.

Zmiany te napędzają do kolejnych odpowiednich zmian do tego stopnia że zaskakujesz pozytywnie samego siebie. A co najważniejsze w hipnoterapii możesz pomóc nie tylko sobie ale i dziecku właśnie poprzez swoją podświadomą zmianę postawy.

Dzieje się to zaledwie w kilka sesji.  Często w ciągu jednej dwóch sesji jesteś w stanie trwale zmienić wzorce zachowań na nowe odpowiednie dla ciebie i dziecka. Tam gdzie wcześniej czułeś złość odczuwasz inne dobre odpowiednie uczucie to może być spokój cierpliwość a może to być całkiem inne pozytywne uczucie.

Można powiedzieć że zmiany dzięki hipnoterapii zachodzą na turbo doładowaniu.

Zapraszam na sesje

Hipnoterapeuta Grzegorz Marć

Terapie Hipnozą

Hipnoterapia opinie

Strona główna