Hipnoza Odchudzanie


Hipnoza Odchudzanie – Czyli pozbywanie się zbędnych kilogramów w prosty sposób

 

Dzięki hipnozie doświadczasz zupełnie nowego poziomu funkcjonowania np. chęć podjadania, przejadania się zanika, słodycze stają się całkowicie obojętne, masz chęć na zdrowe odżywianie się w zdrowych proporcjach i odpowiedniej ilości. Może chcieć ci się więcej ruszać, apetyt się zmniejsza i po prostu chudniesz.


Hipnoterapia a odchudzanie – Jak to się zmienia? O co tutaj chodzi?

Dzieje się to na poziomach podświadomych, podświadomość to między innymi nasze nawyki. Zauważ, że jak już się czegoś nauczysz przestajesz być tego świadoma-y, to jak jazda na rowerze – kiedy pierwszy raz wsiadasz na rower jesteś w pełni świadom-a, że musisz naciskać na pedały trzymać ręce na kierownicy, gdzie są hamulce, ale kiedy już się nauczysz jeździć po prostu to robisz i nie zastanawiasz się nad tym jak to robisz, po prostu wsiadasz i jedziesz. Robisz to całkowicie automatycznie.

hipnoza odchudzanie

Podobnie jest z jedzeniem – masz nawyk jedzenia i często nie zauważasz kiedy to robisz, dzieje się to automatycznie, jest tak też z nawykiem przejadania i nawykiem jedzenia niezdrowych rzeczy. W przypadku słodyczy często jest tak, że zajadamy problemy, ale to również jest nawyk. Jest to nawyk reagowania w określony sposób na stres. Jest również tak z poczuciem smaku – jakiś smak jest Ci znany, znajomy, a więc twoje ciało ma nawyk reagowania na niego w określony sposób, wszystko to dzieje się na poziomie podświadomym. Przecież ty wiesz świadomie, że to nie jest dobre dla Ciebie, a jednak to robisz. Jest tak właśnie dlatego, że to już jest podświadomy nawyk.
Hipnoza na odchudzanie pracuje bezpośrednio z podświadomością, w stanie transu hipnotycznego jesteś w stanie w łatwy sposób zmienić te nawyki na nowe i odpowiednie dla Ciebie. Potrzebujesz do tego tylko przewodnika czyli hipnoterapeutę, który przeprowadza Ciebie przez proces pozytywnych zmian i podjęcia decyzji o chęci zmiany.
W stanie hipnozy Twoja podświadomość zmienia nawyki na odpowiednie dobre dla Ciebie w sposób trwały i właściwy.

I już. Chudniesz.

Tak, tak po prostu chudniesz.

Jak szybko chudniesz?
W odpowiedni zdrowy dla siebie sposób.

Na jak długo chudniesz?
Trwale. Oczywiście twoja waga może się wahać, ale w zdrowych i odpowiednich normach. Od tej pory funkcjonujesz na nowych odpowiednich zasadach wytyczonych przez Twoją podświadomość.

Czy są skutki uboczne w trakcie terapii?
Są – Istnieje prawie pewność, że poczujesz radość i satysfakcje z tych zmian i będzie ci z tym bardzo dobrze, a to napędza twoją podświadomość do kolejnych pozytywnych zmian i chudniesz jeszcze bardziej aż do właściwej i odpowiedniej wagi. Ta wewnętrzna radość z doświadczania tych pozytywnych zmian jest wprost bezcenna. Możesz doświadczyć większej pewności siebie, wzrasta samoakceptacja, zaczynasz siebie lubić i czujesz się z sobą przyjemnie.

Czy trzeba spełnić jakieś warunki?
Tak.
Musisz podjąć decyzję, że chcesz tej zmiany myśląc
– naprawdę chce schudnąć
– będę współpracował z hipnoterapeutą.
W jaki sposób?
Zwyczajnie – realizując moje sugestie i pozwalając sobie na wejście w stan hipnozy.


i co dalej?
I stajesz się Chudziakiem
🙂

 

Być może pomyślisz – nie wiem czy to dla mnie. Otóż właśnie że jest to dla Ciebie. Pamiętaj dokonujemy tutaj zmian na poziomach podświadomych. Po prostu nagle przestaje Ci smakować słodkie jedzenie i jeszcze masz z tego radość!

Widziałem to już wiele razy jak to się wydarza. I musisz wiedzieć czytelniku że jest to dla mnie bezcenne kiedy to słyszę.

To moje paliwo, dla takich chwil jak TA to robię, daje mi to ogromną satysfakcje. Pieniądze to dla mnie wiadomo, potrzeba i ekstra bonus 🙂 Najważniejszy jest dla mnie efekt. Kiedy pacjenci mi opowiadają z radością o swoich sukcesach, o tym co się u nich dzieje. Dlatego robię to najlepiej jak potrafię z mocnym nastawieniem na skuteczność i uzyskanie trwałego rezultatu

Mimo mojego już sporego doświadczenia w hipnozie. Szczególnie na odchudzanie bo w tym się właśnie specjalizację. Ciągle pacjenci mnie zadziwiają pozytywnie oczywiście, kiedy relacjonują mi często z radością co się dzieje po sesjach, oto kilka z tych relacji.

Relacja Pana Marka po sesji – Hipnoza odchudzanie

To jest niesamowite! 😉
Słodkie dla mnie nie istnieje
Po 20:00 nie jem wcale
Jem 3 posiłki dziennie poza tym nie mam potrzeby
Mogą osoby koło mnie jeść ciasto batoniki i mnie to nie rusza
Cola nie odczuwam potrzeby
Dużo intensywniej i wcześniej odbieram uczucie sytości
Mam potrzebę ruchu sportu
Mam uczucie że chudnę (radość)

Tak to właśnie wygląda. Wcześniej przed sesją hipnozy było tak że w sklepie Pan Marek nie mógł się powstrzymać przechodząc koło pułki z słodyczami, nie zdarzało mu się że odmówił będąc częstowany ciastem. Cola codziennie w ilości koło litra. Po godzinie dwudziestej wieczorne i nocne delikatnie mówiąc objadanie. Ciągle chodził głodny i podjadał co chwila. Ruchu praktycznie zero, Ciągłe uczucie przepełnienia i tycia.

Relacja Pani Anny – Hipnoza odchudzanie

Jak próbuje słodycze rozbieram smak na czynniki pierwsze czuje tłuszcz cukier itp. nie smakują mi zamiast tego jem owoce. Smak słodyczy jest mi obojętny to mi przynosi satysfakcje, jest dokładnie jak chciałam :-). Naprawdę potrafimy siebie poustawiać jak chcemy, teraz otwieram barek z słodyczami zastanawiam się co zjeść i na nic nie mam ochoty zamykam barek
Zdrowo się odżywiam po prostu w naturalny sposób wybieram te zdrowe rzeczy.
Nie smakują mi słodycze jestem zachwycona !!!

Zgadnijcie jak było wcześniej 😉 zawróćcie uwagę że w przypadku Pani Ani nawet poczucie smaku się zmieniło zaczęła czuć jak naprawdę smakują słodycze bez zabarwienia programowo/nawykowego. Poczucie smaku na słodycze zostało zastąpione przez naturalne produkty takie jak owoce. Jak myślicie co Pani Ania trzyma aktualnie w barku? stawiam na owoce 😉

Kolejna relacja Pana Michała – Hipnoza odchudznie

– jem zdecydowanie mniej
– nie dotykam słodkiego
– jem zdecydowanie wolniej
– no działa! Naprawdę działa! (RADOŚĆ)
– jem w odpowiedniej ilości i czasie
– żona zauważyła zmianę i mówi że dużo się zmieniło

Po jakimś czasie pozwoliłem sobie dyskretnie zadzwonić do Pana Michała żeby sprawdzić po dłuższym czasie jaka jest sytuacja. Pan Marek zaczął od tego że nawet jednego cukierka od czasu pierwszej sesji hipnoterapii nie zjadł, powiedział z uśmiechem że wszystko działa nadal chudnie i jest bardzo zadowolony.

O taki efekt nam chodzi robimy wszystko żeby to nie było tylko odchudzanie ale żeby to była trwała zmiana, całkiem nowy sposób funkcjonowania. Tu nie chodzi tylko o nie jedzenie słodyczy fast foodów itp. czy żeby stały się obojętne. Zauważ czytelniku że przed sesją hipnozy słodycze, napadowe objadanie się jakimkolwiek jedzeniem było również, a raczej przede wszytkom odreagowywaniem na stres. Istniał błędny program – jedzenie mnie uspokaja. Program ten powstał gdzieś w przeszłości być może nawet w dzieciństwie.

W Hipnozie na odchudzanie nie tylko neutralizujesz ten program ale przede wszystkim wprowadzamy nowe sposoby na odreagowywania na stres, Jaki? Nie mam pojęcia 🙂 bo to TY odnajdujesz te sposoby, to Twoja podświadomość je znajduje. Ma bardzo ważną wytyczną, ma to być odpowiedni dobry i zdrowy sposób odreagowywania na stres. Być może właśnie dla Ciebie 🙂

To naprawdę się tak dzieje, zaczynasz odreagowywać w całkiem nowy fajny odpowiedni sposób to może być cokolwiek pozytywnego, może to być aktywność fizyczna, spacer, podrapanie się w nos 😉 to może być wszystko co ma odpowiedni i pozytywny wymiar.

A oto kolejna opinia na odchudzanie hipnozą Pani Joanny

Mogę podzielić się opinią z sesji hipnozy. Efekt przerósł moje oczekiwania. Sesja przeprowadzona profesjonalnie, nastawiona na mój komfort pod względem poczucia bezpieczeństwa- wszystko zostało przed sesją omówione, wyjaśnione krok po kroku jak będzie przebiegać sesja- nic więc mnie nie zaskoczyło. Co do efektów hipnozy, jestem pod wielkim wrażeniem siły hipnozy, jeżeli tylko chcemy zmienić coś w swoim życiu, w niewygodnych nawykach wystarczy „zaprogramować” siebie na nowo poprzez taka sesję:-). W moim przypadku problem z uwielbieniem słodyczy zakończył się po jednej sesji , wystarczyło w trakcie hipnozy wprowadzić sugestie, że słodycze są mi obojętne i rzeczywiście tak się stało 🙂 . Tak więc szczerze polecam gabinet Grzegorza Marć.

P. Joanna Żródło opinia google – kliknij na link

Dokładnie tak to wygląda. Na początku pierwszej sesji Hipnoterapii omówimy problem określimy parametry z jakimi mamy pracować. Ile chcesz schudnąć, jak szybko chcesz schudnąć. Jak to sobie wyobrażasz to ważne, żeby to były Twoje parametry. Ustalamy to razem dlatego że to mają być odpowiednie zdrowe parametry dla Ciebie. Nie jest tu najważniejszy czas bo pamiętaj Ty się nie odchudzasz ty zmieniasz nawyki i odruchy. Na całkiem nowe przyjazne zdrowe wzorce a przez to chudniesz. Twoja nowa waga stabilizuje się trwale staje się nową normą w której funkcjonujesz. Samoakceptacja wzrasta a dzięki temu również pewność siebie. Zwiększenie pewności siebie wpływa często na lepsze relacje damko męskie większe sukcesy zawodowe czyli zwiększa się po prostu szanse lepszego rozwojowi osobistego. A więc pozytywną zmianę odczuwasz nie tylko w wadze! Ale we wszystkich aspektach swojego życia!

Jeszcze jedna opinia hipnoza na odchudzanie  tym razem Pani Agnieszki

Przy problemach hormonalnych, po ciąży i 30-tce bardzo dużym wyzwaniem było dla mnie trzymanie prawidłowej wagi. Po kilku latach diet i zmaganiach z efektem jojo – waga cały czas stopniowo rosła, a motywacja spadała i porażki były coraz częściej. Dzięki hipnozie u pana Grzegorza to pasmo porażek jest już przeszłością! Już po pierwszej sesji (bardzo rzeczowej i profesjonalnej) zupełnie zniknęła chęć na słodycze, chleb i niezdrowe podjadanie oraz przekąski! Pojawiła się chęć do ćwiczeń. Genialne! Polecam z całego serca.

Nie wierzysz że hipnoza działa?

A może byłeś ale nie pomogło?

Sprawdź mnie!

moja skuteczność jest na poziomie 95%

To oznacza że na 100 osób

AŻ 95 osiąga pełny sukces!

Odnajdź swoją ścieżkę do schudnięcia i zdobądź się na pierwszy krok i zacznij chudnąć tak po prostu 🙂

Zapraszam na Sesje

Hipnoterapeuta Grzegorz Marć

 

hipnoza odchudzanie

Hipnoza na Odchudzanie

Hipnoza odchudzanie Opole Kędzierzyn-Koźle opolskie śląskie Opole Strzelce Opolskie Racibórz Rybnik Gliwice Krapkowice Knurów Wodzisław Śląski Jastrzębie Zdrój Prudnik Nysa Zabrze Ruda śląska Tarnowskie Góry Kędzierzyn-Koźle

Hipnoza na odchudznie

https://hipnoza-terapia.business.site/

 


Kontynuując korzystanie z tej strony www, wyrażasz zgodę na użycie "ciasteczek" ("cookies"). Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close